عضویت در کانال تلگرام نمایشگاه برق
درباره نمايشگاه

نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت برق برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. 
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند هفدهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 13 الي 16 آبان ماه 1396 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

اخبار و اطلاعیه ها
1396/04/26
به اطلاع کلیه شرکتهای محترم که از طریق سایت ثبت نام اولیه نموده اند می رساند ستاد برگزاری از تاریخ 7/5/96 نسبت به تایید شرکتهای متقاضی اقدام خواهد نمود بدیهی است پس از تایید توسط ستاد این امکان برای شرکتها فراهم می گردد تا براساس فرمت مندرج در سایت جهت تکمیل مراحل دسترسی داشته باشند
شایان ذکر می باشد متراژهای بالای 60متر مربع از طریق دعوت حضوری در سالن های مربوطه جانمایی خواهند شد.

ادامه . . .
1396/03/01
اطلاعیه ثبت نام
متقاضیان محترم جهت حضور در نمایشگاه از تاریخ 96/3/10 ساعت 10 صبح از طریق مراجعه به سایت امکان ثبت نام خواهند داشت.
شایان ذکر می باشد شرکتهای متقاضی با متراژ زیر 60 مترمربع بر اساس اولویت ثبت نام و واریز هزینه غرفه ، توسط ستاد برگزاری و براساس گروه کالایی در سالن مربوطه جانمایی خواهند شد و شرکتهای متقاضی با متراژ بالای 60 مترمربع از طریق جلسه حضوری و با نماینده تام الاختیار متقاضی که زمان آن از طریق ستاد اعلام خواهد شد جانمایی می گردند.

ادامه . . .
تلفن : (+98-21) 42917000 ( خط 30 )
فکس : (+98-21) 42917100
ایمیل : info@elecshow.com
آدرس :تهران، شهرك غرب، بلوار شهيد دادمان (پونك باختري)، خیابان شهید فخار مقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاك 15 واحد2
Copyright © 2016 | Managment and Trade Solutions | All rights reserved